WWE ve TNA Oyunu

WWE ve TNA Oyunu

AnasayfaTakvimSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap
RPG oyunumuzu Bilen Arkadaşlara Söyliyip Bilmeyenlere Öğretiniz Reklam Vermek Yasaktır Öbür Tarafta Kul Hakkından Nasibini Alır .....
SİTEMİZİN TASARIMI DEĞİŞMİŞTİR ! İYİ FORUMLAR DİLERİZ
SİTEMİZE MODERATÖR ALIMLARI BAŞLAMIŞTIR !! BAŞVURU İÇİN (Jericho) NİCKLİ ADMİNLE VEYA DUYURULAR BÖLÜMÜNE MÜRACAAT EDEBİLİRSİNİZ..
PROFİLİNİZE KARAKTER BÖLÜMÜ EKLENMİŞTİR !! SİZDE KARAKTERİNİZİ SEÇİN Wink

Paylaş | 

Christian sıkılmaktan çıldırdı ve bir kaç kişiye dalıyooooo

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Misafir
Misafir

MesajKonu: Christian sıkılmaktan çıldırdı ve bir kaç kişiye dalıyooooo   C.tesi Mart 13, 2010 1:59 pm

Chris jericho yu elindeki sandalye ile öle sert vuruyo ki 1 saat boyunca sakat kalmış olabilir ve aynı anda batista gelirken onada sandalye ile güzel bir tane geçirir ve evine doğru gider
Shawn Micheals
Moderatör
Moderatör

Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok
Güreşçi Aktifliği : 118
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Christian sıkılmaktan çıldırdı ve bir kaç kişiye dalıyooooo   C.tesi Mart 13, 2010 2:02 pm

derken rock batistaya yardıma gelir dövülme der
Kullanıcı profilini gör
asdasd

Uyarı Seviyesi : Uyarı Yok
Güreşçi Aktifliği : 16
Rep Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Christian sıkılmaktan çıldırdı ve bir kaç kişiye dalıyooooo   C.tesi Mart 13, 2010 2:22 pm

o da onu derken(ben batista) Christian ın evine dalar ve televizyonu kafasına geçirir o da yetmez buz dolabına koyar ve zincirler...

banlı olmasam ben sana sorardım
Kullanıcı profilini gör
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Christian sıkılmaktan çıldırdı ve bir kaç kişiye dalıyooooo   C.tesi Mart 13, 2010 3:01 pm

Banım açıldı!

Christian ın dolabını alır ve uçurumdan aşşağı iter aşşağıda parçalanır christianı hastaneye kadıracaklarken batista aşşağı iner ve sedyenin üzerine BATISTA BOMB!!!

hadi bakiii 1 yıll Hastane yazarsın artık admin Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Christian sıkılmaktan çıldırdı ve bir kaç kişiye dalıyooooo   C.tesi Mart 13, 2010 3:30 pm

cok abartmadınmıVery Happy?
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Christian sıkılmaktan çıldırdı ve bir kaç kişiye dalıyooooo   C.tesi Mart 13, 2010 3:34 pm

evet abarttım ama o da haketti Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Christian sıkılmaktan çıldırdı ve bir kaç kişiye dalıyooooo   C.tesi Mart 13, 2010 3:35 pm

Hadı oLe oLSun Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Christian sıkılmaktan çıldırdı ve bir kaç kişiye dalıyooooo   C.tesi Mart 13, 2010 5:11 pm

Rey gelir Batistayı koltuğa atar 619 çeker sonra Rock'a koşarak gelir ve Bulldog çeker.. Christianı tam götürecekken Batista koşarak gelir ama Rey çekilir ve Hurracana çeker ve Batista kafasını direğe çarpar kafasından kanlar akar.. Rey , Christianı kendi arabasına bindirir ve son hızla oradan uzaklaşırlar.. Batista ve Rock arkalarından bakarlar Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Christian sıkılmaktan çıldırdı ve bir kaç kişiye dalıyooooo   C.tesi Mart 13, 2010 5:14 pm

işte zekan bu kadar olay biteli 3 gün oldu rock bana yardıma gelmişti ve hastanede christian cok zekisin...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Christian sıkılmaktan çıldırdı ve bir kaç kişiye dalıyooooo   C.tesi Mart 13, 2010 5:16 pm

Dstum bende olayı şimdi gördümm Smile xD
Admin ne zaman olduğunu bilmeden yorum attım gereksiz yere Very Happy konuyu kilitler misin ? Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Christian sıkılmaktan çıldırdı ve bir kaç kişiye dalıyooooo   C.tesi Mart 13, 2010 5:33 pm

bennce konuyu silse daha iyi :S
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Christian sıkılmaktan çıldırdı ve bir kaç kişiye dalıyooooo   

Christian sıkılmaktan çıldırdı ve bir kaç kişiye dalıyooooo
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası